Твердотопливный котел Укртермо 50-250 кВт Серия КОМВІ

Твердотопливный котел Укртермо 50-250 кВт Серия КОМВІ

В наличии
Рейтинг:

В наличии 0
0 грн.

  • Код товара: Серия КОМВІ

Качество
Доставка
Оплата

  Опалювальні котли типу СЕРІЯ КОМВІ - це нове покоління котлів на твердому паливі. Завдяки дуже високому ККД3 дані котли є най економнішими в експлуатації. Характерною відмінністю є те, що котли повністю безпечні для навколишнього середовища. Роботу котлів підтримують контролер і вентилятор, які працюють на основі технології верхнього способу спалювання і розподілу потоку повітря за допомогою сопел. Це наближає процес горіння до генераторної системи з одночасним спалюванням газу, характерною ознакою чого є синій колір полум'я. Одноразового завантаження палива достатньо на 36-48 годин горіння, проте цей період можна продовжити залежно від зовнішніх температур і ізоляційної здатності будівлі, а також від характеристик палива.

Вид палива: Брикети паливні,вугілля всіх марок (вугілля буре, вугілля кам’яне, антрацит тощо), дрова, відходи деревообробки, відходи вторинної деревообробки (ДСП або фанера, вироби з смолянистими покриттями різних типів), лузга брикетована, біомаса (рослинні відходи сільськогосподарського виробництва, лісового господарства, відходи первинної обробки харчових продуктів) і т.д. Також дані котли можуть працювати на дизельному паливі чи газу. Для швидкого переходу на таке паливо немає необхідності змінювати котел, а тільки врізати в теплообмінник пальник для газу чи дизпалива. Для переходу на пелети також необхідноврізати в теплообмінник пелетну горілку.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!


Мы доставляем заказы по всей территории Украины.

Сроки доставки заказа зависят от наличия товаров на складе. Если в момент оформления заказа все выбранные товары есть в наличии, то мы доставим заказ в течение 1 – 2 недель, в зависимости от удаленности Вашего региона. Если заказываемый товар отсутствует на складе, то максимальный срок доставки заказа может составить 8 недель. Но мы стараемся доставлять заказы клиентам как можно быстрее, и 90% заказов клиентов отправляются в течение первых 3 недель. В случае, если часть товаров из Вашего заказа через 3 недели не поступила на склад, мы отправим все имеющиеся в наличии товары, а затем за наш счет дошлем Вам оставшуюся часть заказа.

Способы оплаты:

  • Оплата при получении
  • Онлайн-оплата картой
  • Оплата в терминале
  • Безналичный расчет

Интернет-магазин – сайт имеющий адрес в сети Интернет. Товар – продукция, представленная к продаже в интернет-магазине.

Клиент – разместившее Заказ физическое или юридическое лицо. Заказ – оформленный должным образом запрос Клиента на покупку Товара.

Транспортная компания – третье лицо, оказывающее услуги по доставке Товаров Клиента