+
Магазин
твердопаливних котлів

Корисні статті

Як почистити твердопаливний котел від смоли?

Як почистити твердопаливний котел від смоли?

Чищення твердопаливного котла від смоли можна виконати за допомогою наступних кроків: Вимкніть котел і зачекайте, поки він повністю охолоне. Відкрийте дверцята котла і вийміть з нього всі дрібні частинки попелу та золи. Підготуйте спеціальний розчин для очищення котла. Для цього змішайте одну частину 9% оцту з трьома частинами води. Застосуйте отриманий розчин на в..

2023-02-28
1
11
Що потрібно знати про твердопаливні котли тривалого горіння

Що потрібно знати про твердопаливні котли тривалого горіння

Що таке твердопаливний котел тривалого горіння і чому його варто використовувати? Твердопаливний котел тривалого горіння - це тип котла, який спалює тверде паливо, таке як деревина, вугілля та інші види біомаси. Це рентабельний та ефективний спосіб виробництва тепла та гарячої води. Котел тривалого горіння має здатність спалювати паливо протягом більш тривалого періоду часу, ніж традиційні котл..

2023-01-25
0
70
Купити твердопаливний котел

Купити твердопаливний котел

Знайомство з твердопаливними котлами та як їх обрати і купити для свого будинку  Твердопаливні котли - це ефективний і економічний спосіб обігріву вашого будинку. Вони стають все більш популярними, оскільки їх можна використовувати з різними видами палива, включаючи деревину, вугілля та торф. Незалежно від того, чи шукаєте ви котел на дровах чи багатопаливний котел, у вас є багато варіанті..

2023-01-12
0
58
Дров’яні котли - гарантія тепла в вашому домі!

Дров’яні котли - гарантія тепла в вашому домі!

Що таке дров’яний котел і як він працює? Дров'яний котел - це система опалення, яка використовує для нагріву води дерево та деревоматеріали, щепи та пелети. Це альтернатива традиційним газовим, масляним або електричним котлам і може використовуватися як в житлових, так і в комерційних цілях. Котел на дровах працює шляхом спалювання деревних гранул або полін у камері згоряння, яка потім нагріває..

2023-01-07
0
23
Переваги встановлення твердопаливних котлів для опалення та автономності будинку

Переваги встановлення твердопаливних котлів для опалення та автономності будинку

Що таке твердопаливні котли і як вони працюють? Твердопаливні котли – це ефективний і економічний спосіб обігріву будинку. Ці котли використовують для виробництва тепла тверде паливо, таке як дрова, вугілля, пелети, тирсу та іноді біопаливо. Принцип роботи цих котлів простий: паливо горить в контрольованому середовищі, а отримане тепло використовується для виробництва пари або гарячої води. Ця ..

2023-01-07
0
54
Можливі проблеми в роботі твердопаливного котла і їх усунення

Можливі проблеми в роботі твердопаливного котла і їх усунення

В процессе эксплуатации твердотопливного котла отопления могут проявиться некоторые признаки его неправильной работы, что указывает на возникновение определенных проблем, которые следует устранить. Низкая тепловая продуктивность Причинами того, что котел плохо обогревает помещение, могут быть: засоры в каналах топочных газов. Проблема решается путем их очистки через специальные отверст..

2021-07-22
0
670
Обслуговування твердопаливного котла опалення

Обслуговування твердопаливного котла опалення

Довготривалому та ефективному функціонуванню твердопаливного котла опалення багато в чому сприяє регулярне та правильне його обслуговування. Він повинен ретельно очищатися від смол, сажі та шлаків, що накопичуються на поверхнях, які передають тепло. Крім того, необхідно стежити за тим, щоб дверцята зольника та завантаження закривалися досить щільно. Очищення котла виконується перед початком ..

2021-07-22
0
522
Особливості та переваги піролізного твердопаливного котла опалення

Особливості та переваги піролізного твердопаливного котла опалення

Як і інші котли, що працюють на твердому паливі, піролізна модель також має камеру згоряння, довкола якої розміщується водяна сорочка. Однак її камера ділиться на дві частини, де, у верхній частині, в умовах обмеженого доступу кисню, виконується підпал твердого палива. При нестачі кисню відбувається нагрівання палива до 500-600 градусів, без його горіння, але з виділенням піролізного газу. Під ..

2021-07-22
0
669
Як економити на опаленні?

Як економити на опаленні?

Опалення невеликого приміщення без централізованого теплопостачання можливо з твердопаливними котлами. Дешеве паливо, невибагливість, високий ККД і екологічність допомагають конкурувати з газовими, електричними системами і буржуйками. Нижче ми наведемо поради, які допоможуть економити на обігріві приміщень.Особливості пристрою твердопаливних котлівНевеликі твердопаливні котли добре справляються з ..

2019-11-15
0
1342
Як вибрати твердопаливний котел тривалого горіння?

Як вибрати твердопаливний котел тривалого горіння?

Щоб організувати економне опалення великих площ, необхідно підібрати відповідне обладнання. Найбільш оптимальним рішенням є твердопаливні котли тривалого горіння. Представлені вони в досить широкому асортименті, тому можна купити відповідну модель для обігріву будь-якого приміщення. Однак попередньо потрібно ретельно оцінити характеристики доступних на ринку агрегатів.Основні різновиди твердопалив..

2019-11-15
0
1068
Сучасні твердопаливні котли

Сучасні твердопаливні котли

Котли твердопаливні українського виробництва - це вигідна альтернатива централізованому, газовому або електричному опаленню. Паливо для них коштує дешевше газу або електрики, немає втрат тепла при транспортуванні. Високий ККД і екологічність залишають традиційні дров'яні печі і буржуйки далеко позаду. Устаткування використовується для обігріву промислових об'єктів, приватних або багатоквартирних б..

2019-11-15
0
1129
Ми вже бачили ліхтарі з пляшками для води, модульні портативні ліхтарики і більші освітлювальні прилади для кемпінгу. Новий Playful Base від японського виробника Root Co вміщує в себе відразу все з цього. В одному пристрої присутній відразу кілька функцій, які можуть виявитися корисними на природі. Вдень в ньому можна носити з собою воду, а ввечері включати в якості ліхтарика для намету або освітлювального приладу для кемпінгу за її межами. І в будь-який час заряджати від пристрою інші свої гаджети і програвати улюблену музику. Пристрій Playful Base дещо відрізняється від інших пляшок-ліхтарів, які ви бачили.

У нього немає стандартного пляшкового дизайну з ліхтариком на одному з кінців, замість цього розробники вирішили зробити щось більш сучасне і модульне. Світильник інтегрується з базою, яка одночасно з цим працює як спікер. Вода наливається в світловий-модуль, Bluetooth-з'єднання з іншими вашими гаджетами передбачено. Є тут і невеликий окремий ліхтарик, який можна запалювати при необхідності, коли повноцінне освітлення не потрібне. У девайс вбудована батарея ємністю 2 000 mAh, якої вистачить на 10 годину повноцінного освітлення, 10 годин програвання музики або на 6 годин одночасного освітлення і музики.