+
Магазин
твердопаливних котлів

Котли для приміщень 120 - 200 м2

24
24
24
Котел твердопаливний 12-15 кВт Серія 100П

Код товару: Серія 100П

0

На складі

..

80-100 м2
12-15 квт
ручна
дерево, вугілля, торфобрикет

23 000 грн.

24
24
24
 Твердопаливний котел 15 кВт Серія Шахтні

Код товару: Шахтные

0

На складі

Котел УкрТермо серія Шахтні - це твердопаливні водогрійні котли шахтного типу призначені для по..

100-200 м2
15 кВт
ручна
дерево, вугілля, торфобрикет

30 000 грн.

24
24
24
Твердопаливний котел 15 кВт Серія Standart

Код товару: Серия Standart

0

На складі

Молодша модель у серії STANDART. Котел потужністю 15 кВт здатний підтримувати комфортний мікроклімат..

100-120 м2
15 квт
ручна
дерево, вугілля, торфобрикет

30 000 грн.

24
24
24
Твердопаливний котел 20 кВт Серія Standart

Код товару: Серия Standart

0

На складі

Твердопаливний котел серії "УкрТермо" Серія Standart потужністю 20 кВт це котел тривалого горіння. ..

100-180 м2
20 кВт
ручна
дерево, вугілля, торфобрикет

33 000 грн.

24
24
24
 Твердопаливний котел 20 кВт Серія Шахтні

Код товару: Шахтные

0

На складі

Котел УкрТермо серія Шахтні - це твердопаливні водогрійні котли шахтного типу призначені для по..

100-200 м2
20 кВт
ручна
дерево, вугілля, торфобрикет

34 000 грн.

24
24
24
Твердопаливний котел 22 кВт Серія Comfort

Код товару: Серия Comfort

0

На складі

Серія Comfort – це твердопаливні котли тривалого горіння. Вони можна спалювати вугілля, дрова, торф ..

120-200 м2
22 квт
ручна
дерево, вугілля, торфобрикет

41 000 грн.

24
24
24
Твертопаливний котел 35 кВт Серія Comfort

Код товару: Серия Comfort

0

На складі

Твертопаливний котел тривалого горіння потужністю 35 кВт є котлом тривалого горіння. Він може викори..

200-500м2
35 квт
ручна
дерево, вугілля, торфобрикет

61 000 грн.

24
24
24
 Твердотопливный котел 40 кВт Серія Шахтні

Код товару: Серія Шахтні

0

На складі

Котел УкрТермо серія Шахтні - це твердопаливні водогрійні котли шахтного типу призначені для по..

200-400 м2
40 квт
ручна
дерево, вугілля, торфобрикет

67 000 грн.

24
24
24
Твердопаливний котел 42 кВт Серія Comfort

Код товару: Серия Comfort

0

На складі

Твертопаливний котел тривалого горіння потужністю 42 кВт є котлом тривалого горіння. Він може викори..

200-500 м2
42 квт
ручна
дерево, вугілля, торфобрикет

71 000 грн.

Коли виникає необхідність обігріву приміщення середніх розмірів, приходять на допомогу твердопаливні котли з площею опалення до 200 м2. З їх допомогою можна легко і швидко встановити необхідну температуру на значній площі. Використання таких котлів – економічний та ефективний спосіб створення та підтримання тепла.

Специфіка твердопаливних котлів

Проблема обігріву приміщень існує як у побуті, так і на промислових підприємствах. При цьому площа кімнати може значно відрізнятися - від зовсім маленької до величезної. Вирішити питання підтримки необхідної температури допоможуть твердопаливні котли, що випускаються різної потужності під різні потреби.

Основна перевага такого обладнання – низька вартість витратних матеріалів. Саме завдяки застосуванню різних видів твердого палива досягається економічна доцільність застосування таких систем. У ролі пального для твердопаливних котлів можуть виступати:

 • дрова;
 • тирсу та деревна стружка;
 • вугілля;
 • брикети;
 • пелети.

Таке паливо коштує на порядок дешевше за природний газ, що застосовується в багатьох інших способах обігріву. Більше того, підключення опалення до системи газопостачання найчастіше виявляється на порядок дорожчим за придбання та встановлення котла. Також таке обладнання стає незамінним у випадках, коли газифікація взагалі відсутня.

Для обігріву великих приміщень призначені твердопаливні котли 450 кв м. Їх потужності достатньо підтримки потрібної температури тривалий час. Загалом одного завантаження котла вистачає на 4-8 годин підтримки тепла.

Вибір котла в Ukrtermo

Перш ніж приступити безпосередньо до купівлі обладнання, потрібно визначити потреби і необхідні технічні характеристики. Правильний підбір моделі – запорука ефективної роботи системи опалення та швидкого нагрівання приміщення. При виборі котла слід звернути увагу на:

 • потужність – кількість тепла, що здатна виробляти цю модель;
 • місткість камери – обсяг палива, який можна завантажити за один раз;
 • габарити та вага.

Варто враховувати, що термін служби котла залежить від матеріалів, що використовуються у виготовленні. Представлені в інтернет-магазині Ukrtermo моделі виготовляються виключно із товстого металу, здатного прослужити довгий час. Тому ви можете не сумніватися, що будь-яка з представлених у каталозі моделей обігріватиме приміщення без нарікань.

Будь-який товар, який є на сторінках сайту, можна придбати з послугою доставки. Ваше розташування не має значення – ми готові доставити замовлення до будь-якої точки України. Якщо вибраний виріб є на складі, ви зможете скористатися своєю покупкою вже за кілька днів.

Ми пропонуємо різні методи оплати, як готівкою, так і безготівкою. Всі питання щодо роботи магазину та особливостей представленої продукції можна вирішити у телефонному режимі або написавши повідомлення на email. Наша ціль – забезпечити максимальний комфорт для своїх клієнтів. Якщо вам потрібні твердопаливні котли 350 м2 – ласкаво просимо до Ukrtermo!

Функції у котлів для площ 120-200 м2:

Можливість безперешкодно опалювати приміщення різними видами палива. Це може бути деревина, викопні види палива, гранули з тирси, соломи, відходів з олійниці, торфобрикети та інше. Перехід із одного палива на інше не становить додаткових труднощів.

Варіант котла із варильною поверхнею. А котли, які опалюють приміщення до 200 м2, мають подвійну варильну поверхню. Це не тільки розширює перелік функціоналу даного агрегату, але ще й економить газ чи електрику, яка могла б піти на приготування їжі.

Шахтні типи котлів продовжують горіння, що впливає на тепловіддачу. А також піролізні котли екологічніші, тому що паливо згоряє в них вщент, практично не залишаючи після себе відходів.

Можна замовити як ручне завантаження палива, так і автоматичне, що полегшує користування обладнанням у рази. Автоматичний механізм подачі палива коштує трохи дорожче, але його установка виправдовує себе, якщо вам потрібно відлучитися на кілька днів з дому і при цьому не отримати втрату по приїзду назад. Турбіна та контролер – деталі механізму, вони дозволяють виставити котел на потрібну температуру, яка буде підтримуватись у приміщення протягом усього періоду опалення.

Можливе приєднання другого контуру – для нагрівання води, щоб знизити витрати ще й на гарячу воду для технічних потреб.

Можливість встановлення електричного тіна, що дозволить розширити функції котла: працювати ще й на електриці, коли затримується доставка палива.

Колосники, що водоохолоджуються, які відіграють роль додаткового теплообмінника, який збільшує ККД котла. Також такі колосники не дають котлу перегріватись зсередини, а це не призводить до деформування сталі.
Котлова сталь завтовшки від 4 або 5 мм не знає корозії і не тріскається з часом. Якісний корпус – запорука тривалої експлуатації опалювального обладнання.

Деякі користувачі вибирають твердопаливні котли як додаткове опалювальне обладнання. Часто це дуже мудре та вигідне рішення. Але це актуально у приміщеннях до 100 м2. Якщо ж площа приміщення становить більше 100 м2, то набагато вигідніше придбати твердопаливний котел як основний метод опалення. Якщо ж є побоювання щодо наявності паливного матеріалу у вашій місцевості, то краще додатково встановити електричний тен в котел, щоб гарантувати, що можна буде опалювати електрикою, якщо щось пішло не так.

Замовлення котла для приміщення до 200 м2.

 • Вибір потрібного котла на нашому сайті
 • Надсилання заявки на товар або дзвінок в офіс
 • Уточнення адреси та способу оплати
 • Обговорення деталей з менеджером компанії
 • Отримання товару у відділенні служби доставки

Ukrtermo – з нами буде тепло