+
Магазин
твердопаливних котлів

Як економити на опаленні?

  • Як економити на опаленні?

Опалення невеликого приміщення без централізованого теплопостачання можливо з твердопаливними котлами. Дешеве паливо, невибагливість, високий ККД і екологічність допомагають конкурувати з газовими, електричними системами і буржуйками. Нижче ми наведемо поради, які допоможуть економити на обігріві приміщень.

Особливості пристрою твердопаливних котлів

Невеликі твердопаливні котли добре справляються з опаленням житлових приміщень. Теплоносієм є вода, яка рухається по системі за рахунок природної циркуляції. Такий спосіб не вимагає електрики, забезпечує автономність, виключає аварійність.

Перевага твердопаливних котлів:

  • паливо дешевше газу або електроенергії;
  • невимогливість до горючих матеріалів - вугілля, дрова, пелети, деревні відходи;
  • ККД до 95%;
  • довгий термін служби;
  • простота використання і обслуговування.

Все тепло віддається за призначенням. Навіть утворилися гази віддають енергію теплоносія. Тому в димохід виходить холодне повітря. Даний підхід знижує витрату горючих матеріалів. При горінні може виділятися горючий газ, який також бере участь в опаленні.

Незалежний терморегулятор контролює швидкість обертання вентилятора, який нагнітає повітря. Від цього залежить швидкість горіння і витрата пального.

За способом завантаження паливного відсіку розрізняють ручний і автоматичний котли. У ручних моделях паливний відсік потрібно заповнювати порціями. Автоматичні моделі обладнані електричним транспортером, який подає паливо в міру необхідності.

Поради щодо економії

Слідкуйте за вуличної температурою. Не вмикайте опалення на максимум, коли за вікном крапель. Збережіть ресурси на холодну пору. Зверніть увагу - установка термостата знижує витрату теплової енергії вдвічі.

Роздільний обігрів допомагає заощадити кілька градусів. Нагрівання кухні ставлять на мінімум, там і так тепло. В санвузлах, передпокої, комори температуру знижують на кілька градусів. Вся увага приділяється житловій кімнаті.

Перестаньте обігрівати зовнішній світ за свій рахунок. Навіть ідеальне опалення буде неефективним, якщо тепло видувається на вулицю. Наведемо кілька порад:

  • замініть старі вікна на пластикові з подвійним склопакетом;
  • замажте щілини між рамою і стіною;
  • утеплите зовнішні стіни.

Внутрішня поверхня котла потребує очищення від сажі та інших продуктів згоряння. Слідкуйте за станом радіаторів - накип або сольові відкладення знижують виділення тепла. Застарілі моделі краще замінити на нові. Повітря, що накопичився в трубах, потрібно регулярно стравлювати.

Використовуйте висушені горючі матеріали. Волога знижує вихідну потужність, адже виділяється тепло витрачається на випаровування води.

Оформіть покупку

Інтернет-магазин Ukrtermo здійснює продаж котлів українського виробництва з вічної гарантією. Приймаємо оплату готівкою або банківською картою. На всі питання відповідаємо за телефоном або e-mail.

Ви можете ручний або автоматичний котел купити в Чернігові з доставкою по всій території України, РФ і СНД.

2019-11-15 11:19:28
0
1342

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!